❗❗RABATY I POLECANE❗❗

Uber

Jeżeli zarejestrujesz się z tego linku (register Uber), to dostaniesz darmowe 10 zł na pierwszy przejazd.

Kod rabatowy na 10 zł: iajz2r.
Kod rabatowy jest ważny przez 90 dni od daty aktywacyjnej.


Kliknij w logo, aby przejść na witrynę i uzyskać rabat.

Jest to świetny program do organizowania swojego czasu. Dzięki tej aplikacji możesz w prosty sposób zorganizować sobie czas, czyli rozpisać poszczególne rzeczy na Projekty (czyli zadania, które wymagają wykonania kilku mniejszych czynności) oraz Zadania (czyli takie, które nie wymagają szczegółowego rozpisywania na mniejsze etapy)

Pierwszy miesiąc po rejestracji jest darmowy, ale aby korzystać w późniejszym czasie trzeba posiadać jeden z dostępnych planów abonamentowych.


Auto-Duck in Real Time

Jest to świetna aplikacja dla osób, które prowadzą transmisje w internecie. Dzięki tej aplikacji będziesz mogła/mógł wyciszać inne aplikacje pracujące w tle automatycznie. Wystarczy, że odpowiednio ustawisz sobie parametr od ilu dB ma aplikacja wyciszać resztę aplikacji na czas Twojej przemowy. Dzięki mnie dostaniesz RABAT 10% na dowolną licencję, która jest do wyboru. Link do sklepu w tabelce w ostatnim rzędzie (link jest w systemie zarobkowym adf.ly). Zapraszam do zakupu.

Typ licencji Opis Cena oryginalna Cena z rabatem 10%
Single 1 machine + 1 satellite 19 $ 17 $
Multi up to 5 machines + 5 satellites 80 $ 72 $
B2B Auto-Duck in your commercial product Ask !
Sklep: Auto-duck

Świetny notatnik, w którym można przechowywać różnego rodzaju informacje. Zapewnia synchronizację danych pomiędzy urządzeniami (PC, tabletem lub telefonem). Notatnik występuje w wersji darmowej jak i płatnej.


BANANKI – ZBIERAJ BANANKI I WYMIENIAJ JE NA DARMOWE GRY STEAM

KLIKNIJ PO SUPER GRY W SUPER CENACH!!!

XBOX LIVE GOLD Subscribes. Są to kody do aktywacji planu GOLD, a nie gotowe konta gold do kupienia (gotowe kupne konta Gold są NIELEGALNE !)


01. Kliknij na powyższe logo
02. Zaloguj się na swoje konto
03. Wpisz kod: 7OY4 (*) a dostaniesz 2 zł na start.

(*) Kod promocyjny można użyć tylko JEDEN RAZ. Jeżeli już użyłeś jakiegoś innego kodu to bądź świadomy, że nie możesz już skorzystać z mojego kodu.

Pobieraj w bardzo szybki i sprawny sposób pliki z witryn takich jak: uploaded, filefactory, turbobit, youtube, redtube, tube8, 4shared, mediafire, megashares, catshare i inne.

Skracaj linki i zarabiaj !!!