RABATY I REFLINKS

Rabaty

Auto-Duck in Real Time

Jest to świetna aplikacja dla osób, które prowadzą transmisje w internecie. Dzięki tej aplikacji będziesz mogła/mógł wyciszać inne aplikacje pracujące w tle automatycznie. Wystarczy, że odpowiednio ustawisz sobie parametr od ilu dB ma aplikacja wyciszać resztę aplikacji na czas Twojej przemowy. Dzięki mnie dostaniesz RABAT 10% na dowolną licencję, która jest do wyboru. Link do sklepu w tabelce w ostatnim rzędzie (link jest w systemie zarobkowym adf.ly). Zapraszam do zakupu.

Typ licencji Opis Cena oryginalna Cena z rabatem 10%
Single 1 machine + 1 satellite 19 $ 17 $
Multi up to 5 machines + 5 satellites 80 $ 72 $
B2B Auto-Duck in your commercial product Ask !
Sklep: Auto-duck


Polecane

Programy

Świetny notatnik, w którym można przechowywać różnego rodzaju informacje. Zapewnia synchronizację danych pomiędzy urządzeniami (PC, tabletem lub telefonem). Notatnik występuje w wersji darmowej jak i płatnej.


Gry

BANANKI – ZBIERAJ BANANKI I WYMIENIAJ JE NA DARMOWE GRY STEAM

KLIKNIJ PO SUPER GRY W SUPER CENACH!!!


XBOX LIVE GOLD Subscribes. Są to kody do aktywacji planu GOLD, a nie gotowe konta gold do kupienia (gotowe kupne konta Gold są NIELEGALNE !)

01. Kliknij na powyższe logo
02. Zaloguj się na swoje konto
03. Wpisz kod: 7OY4 (*) a dostaniesz 2 zł na start.

(*) Kod promocyjny można użyć tylko JEDEN RAZ. Jeżeli już użyłeś jakiegoś innego kodu to bądź świadomy, że nie możesz już skorzystać z mojego kodu.

Pobieraj w bardzo szybki i sprawny sposób pliki z witryn takich jak: uploaded, filefactory, turbobit, youtube, redtube, tube8, 4shared, mediafire, megashares, catshare i inne.

Skracaj linki i zarabiaj !!!