Moi kochani czytelnicy. Poniżej przedstawiam Wam wyniki głosowania w sprawie ACTA 2.0

Za: 348 (55%)
Przeciw: 247 (39%)
Wstrzymało się: 36 (6%)

Wynik głosowania: ACTA 2.0 PRZESZŁO

Moi drodzy. Coraz bardziej grozi nam wejście zapisów ACTA 2. Obejrzyjcie mój filmik, który w skrócie porusza najważniejsze wątki zagrożenia. Film ma charakter nakreślający sprawę i jest w formie slajdów.

Jesteśmy w trakcie odliczania 100 dni do ewentualnego wejścia w życie dyrektyw ACTA 2. Przekazujcie dalej mój film YouTube. I idźmy na protest !!!

Jeżeli chcesz również mnie wesprzeć, to możesz tego dokonać na podstronie 🔴Livestream🔴

Na wspomnianej podstronie znajdziesz również inne informacje, np. o społeczności fanów transmisji Live.

ZAPISZ NA POWIADOMIENIA ZE STRONY, A BĘDZIESZ DOSTAWAĆ INFORMACJE NIE TYLKO O NOWYCH ARTYKUŁACH, PORADNIKACH, ALE RÓWNIEŻ O TRANSMISJI LIVE W MOMENCIE, GDY BĘDZIE NADAWANA.

Do zobaczenia na transmisji Live 🙂

Witajcie.

Zapraszam Was do podstrony RABATY i POLECANE, ponieważ znajdziecie tam sporo rzeczy, na które możecie uzyskać rabaty np. na Auto-Duck, Evernote, Nozby itd. oraz polecane witryny.

ZAPRASZAM DO KORZYSTANIA

Moi drodzy.

Zapraszam do zapoznania się z poradnikiem, który wyjaśni Wam w jaki sposób można naprawić błąd systemowy “tylko do odczytu”. Ten błąd dotyczy pamięci zewnętrznej różnego rodzaju.

Sam osobiście z tym błędem walczyłem kilka miesięcy, lecz ostatnio przypadkowo znalazłem skuteczną metodę na naprawę tego problemu. Niżej klawisz do treści poradnika.

Witajcie.

W dniu dzisiejszym uruchomiłem nową wersję witryny, która będzie przez najbliższy czas rozwijana o kolejne treści.

Zapytacie pewnie co stało się ze starą wersją witryny. Odpowiedź jest prosta, ponieważ nadal jest ona jeszcze działająca. W czerwcu zostanie ostatecznie zamknięta.

Piszcie w komentarzach, co sądzicie o nowej wersji witryny. Do usłyszenia w następnym newsie. 🙂