Dziś pojawiła się nowa podkategoria tematyczna “VPS”. W tej podkategorii będą pojawiać się poradniki związane z zarządzaniem VPS-em oraz inne pokrewne tematy (jednym z tematów jaki zostanie poruszony w najbliższym czasie to programy umożliwiające wygodne nawiązywanie połączenia z naszym serwerem VPS oraz jego zarządzaniem)

Po resztę informacji zapraszam za kilka dni.

Na chwilę obecną w wspomnianej podkategorii znajdziecie poradnik jak sprawnie i bezproblemowo dokonać aktualizacji systemu Ubuntu do wersji 19.04. Zapraszam do lektury.
Do usłyszenia 🙂

Witajcie.

Dziś wystartowała kategoria Linux w dziale poradników. Razem z nową kategorią pojawił się poradnik związany z zagadnieniem chmod.

Poradniki dla tej kategorii, będą się pojawiać rzadziej niż do Windowsa, ale jak coś ciekawego i przydatnego trafię, to opiszę po swojemu, dla osób, którzy zaczynają przygodę z linuxem.

P.S.: Ja sam po wielu latach przerwy przypominam sobie komendy. Planuję napisać poradnik o programach, które są świetne do zarządzania linuxem oraz maszynami VPS (bardziej zaawansowani będą wiedzieć do czego zmierzam). Tym czasem zapraszam na świeży poradnik o chmod, czyli o uprawnieniach do plików.

Do usłyszenia, pozdrawiam.

Witam. Zapraszam na artykuł poświęcony kontrolerom Xbox. Główny temat tego artykułu to rozpoznawanie modeli padów, które posiadają technologię Bluethotth, a które nie. Zapraszam do lektury.